Kancelaria

Witamy Państwa na stronie Kancelarii Prawnej Contra Legem
Sp. z o.o.

Kancelaria Prawna Contra Legem Sp. z o.o. działa według wypracowanych standardów dotyczących procesu świadczenia usług prawniczych, czasu ich realizacji, jakości i efektu podjętych przez nas działań za każdym razem zorientowanych na korzyści naszych Klientów dzięki czemu możemy dać gwarancję rzetelności i jakości świadczonych usług.

Naszą Kancelarię tworzy zespół specjalistów których wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. W pełni angażujemy się w powierzone nam zadanie. Do obsługi prawnej Klienta podchodzimy indywidualnie. Stale współpracujemy z wieloma specjalistami rozmaitych dziedzin m.in. biegłymi rewidentami, notariuszami, rzecznikami patentowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, doradcami podatkowymi, przez co jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązanie przedstawionego nam problemu.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje, zapewniamy profesjonalną, rzeczową i co najważniejsze, skuteczną obsługę prawną oraz ochronę Klientów przed negatywnymi skutkami nieznajomości systemu prawa. Wszelkie dokonywane przez nas czynności świadczone są z najwyższą starannością, rzetelnie, z troską o interesy Klienta, bezpośrednio w jego siedzibie, telefonicznie lub przez kontakt e-mail. Szczególną uwagę poświęcamy zapewnieniu poufności informacji, stosownie do zasad wynikających z obowiązujących w tym zakresie reguł i zasad etyki.

Dzięki indywidualnemu podejściu do spraw, jesteśmy w stanie pomóc wszystkim Klientom, nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach. W sposób szybki i priorytetowy podejmujemy działania mające kluczowe znaczenie dla Klienta co przekłada się na wymierne korzyści współpracujących z nami osób. Najważniejszym dla nas jest osiągnięcie zamierzonego przez Klienta celu, maksymalizowanie korzyści oraz ochrona przed negatywnymi konsekwencjami.

Gwarantujemy pełną dyspozycyjność i stały kontakt z Klientem.